YÜRÜTME KURULU

Ahmet Cantürk
 
e-posta: ahmet.canturk@turged.org.tr
 
1965, Kahramanmaraş-Göksun doğumlu.
Eğitim aldığı okullar: Gaziantep körler okulu ve yetiştirme yurdu, Niğde-bor Şehit Pamir Lisesi, İstanbul Kabataş Erkek Lisesi, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İngilizce Bölümü, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi.
 
Halen merkezi İstanbul-Kadıköy'de bulunan Türkiye Görme Engelliler Derneği Genel Başkanlığı, Ankara'da bulunan Türkiye Körler Federasyonu başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.
 
 
Ahmet Kıvanç KUTLUCA      
 
Cep Tel: 0 530 5401138
 
E-posta: kivanckutluca@gmail.com
 
1976 yılında Aydın’da doğdum. 1997 yılı Dokuz Eylül Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü lisans mezunu, 2001 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden yüksek lisans derecesi sahibiyim. 2008 yılında aynı üniversitede doktoramı tamamladım. Ocak 2009 yılından buyana Kocaeli Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümünde görev yapmaktayım.
 
Erdoğan Karaman 
 
Cep Tel: 05324458737
E-posta:

1955 Tatvan doğumluyum evli ve 2 çocuk babasıyım Pamukbank ve Halk Bankasında uzun yıllar yöneticilik yaptım. 
Halen İnşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın ortağıyım. 
CHP Kadıköy İlçe Yönetim kurulu Üyeliği, ADD Kadıköy Şube Üyesi ve Fenerbahçe Spor Kulübü üyesiyim.
 
Esat Temimhan
 
Cep Tel: 533 927 97 65
 
1987 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Berlin Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans, Marmara Üniversitesi’nde doktora yaptı. 25 yıldır iletişim ve bilişim teknolojileri alanında profesyonel olarak çalışıyor.
 
Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalar yapmakta olup Kadıköy Kent Konseyi bünyesinde bulunan Çevre ve Altyapı Çalışma Grubunun üyesi.
 
 
Hacer Keskin 

Cep Tel: 05313206684 
E-posta: hacer_keskin@windowslive.comn 

1965 Sivas doğumlu. İki çocuk annesi. Uluslararası İlişkiler mezunu, halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.  1984-1997 arasında Dışişleri bakanlığında çalışmıştır.  Dell Bilgisayar'dan emeklidir. İngilizce bilmektedir. KADER (Kadın Adayları Destekleme Derneği) yürütme kurulu üyesidir, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği ve TÜRÇEK üyesidir. 
Kadıköy Kent Konseyi Sağlık çalışma grubu sözcüsü ve kurucu üyelerindendir.
 
Hüseyin Fahri
 
Cep Tel: 05355090911
 
1939 Istanbul dogumluyum. TRT Genel Müdürlüğü'nde Teknik uzmanligim 40 yil-Show Tv-Radyo Teknik yoneticisi olarak 10 yil, Profesyonel yasantim oldu. 2000 yilindan sonra Mahalle bazinda Sivil Toplum calismalari ile Kadikoy Belediyesi Gonulluleri Ust Kurul uyesi ve 2010 itibariyle Kadikoy Kent Konseyi'nde Cevre, Kidemli Yurttaslar ve Tarihi Kulturel Miras ve Kent Bellegi   gurup calismalarinda bulundum. Uc donemdir Yurutme Kurulu Uyesi olarak calismaktayim.
 
Isil Beyazitli 

Cep Tel: 0090 532 421 0949 
E-posta: ibeyazitli@yahoo.com
http://tr.linkedin.com/in/isilbeyazitli 

1974 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi'nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı lisans eğitimini ve Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı eğitimini tamamladı. 
1994 yılında Türk Hava Yolları'nda başladığı kariyerine, 1998 yılından itibaren ilaç ve aydınlatma sektörlerinde üretim planlaması, satın alma, tedarik zinciri ve proje yönetimi alanlarında devam etmektedir. Süreç iyileştirme, değişim yönetimi, kalite yönetim sistemleri konularında yurt içi ve yurt dışında ödül alan proje ve ekiplerde yeraldı. 

İlk kariyerine bir tazelenme arası verme kararı alarak 2. kariyerine başladı ve son 10 yıldır ilgilendiği kişisel gelişim alanındaki Yaşam Koçluğu, NLP ve Arabuluculuk eğitimlerini tamamladı, bu profesyonel hizmetleri Türkçe'nin yanısıra İngilizce olarak da sundu. 
Gönüllü çalışmaların örgütlü yapılması halinde daha verimli olacağı inancı ve barış kavramının kişiler ve kitleler arasında yaygınlaşması amacı ile, Kadıköy Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeliği ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyeliği başta olmak üzere, sivil toplum örgütlerinde çalışmaktadır. 
Yaşam yolculuğunun; yaratıcılık, motivasyon ve çözüm odaklı davranışla iyileşeceğine inanmakta ve sürekli değişim ve dönüşümün keyfi ile öğrenmeyi, öğretmeyi, deniz ve doğa bağlantılı seyahat etmeyi sevmektedir. 
 
Kıymet Gürzoğlu
Cep Tel: 05304050750
  
 
Mehmet Özarslan
 
Cep Tel: 0555 502 7374     
   
9 Temmuz 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğrenimini Şişli Terakki Lisesi İlkokulu’nda, orta öğrenimini Saint-Michel Fransız Lisesi’nde tamamladı. Lise eğitimini 1998 yılında Ecole Active Bilingue section Victor Hugo, Paris’te tamamladı. ABD’nin Boston şehrinde bulunan Boston College’da işletme eğitimi gördü, 2002 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından ABD’de çalışma hayatına başladı. 2004 senesinde Türkiye’ye kesin dönüş yaptı. Türkiye’de profesyonel çalışma hayatına devam etti. Kısa dönem askerlik görevini İskenderun’da tamamladı. 2005 yılında plastik ve ambalaj sanayi üzerine faaliyet gösteren TM-PAK LTD şirketinin ortağı oldu. 2007 yılından itibaren Suadiye Rotary Kulübü, Gezi direnişi sonrası Cumhuriyet Halk Partisi üyesidir. İleri düzeyde Fransızca ve İngilizce, orta seviyede İspanyolca bilmektedir. 31 yıllık usta bir kayakçı ve yüzücüdür.
 
Seval Özkan
 
Cep Tel: 532 347 35 30
www.sahrayiceditmahallesi.com
E-posta: ozkanseval@yahoo.com
 
 
1 Mayıs 1967 Amasya’da doğdu. Pertevniyal Lisesi ve Marmara Üniversitesi İİBF-İktisat Bölümünü bitirdi. Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü'nde Uluslararası Bankacılık (İngilizce) yüksek lisansı yaptı. İkinci yüksek lisansını New York Dowling College'da Bilgi Sistemleri Yöneticiliği (MIS) alanında asistan ve burslu olarak tamamladı.
 
Bankaların hazine, para yönetimi ve bilgi sistemleri bölümlerinde değişik pozisyonlarda çalıştı ve yöneticilik yaptı. Sistem geliştirme ve sistem denetçiliği, kalite ve iç denetim müdürlüğü görevlerinde bulundu. 
 
2011 yılında yirmi dört adayın içinden Sahrayıcedit Mahallesi’nin ilk Kadın Muhtarı seçildi. 2014 Yerel Yönetim Seçimlerinde yine çok büyük oy farkı ile ikinci kez muhtar seçildi ve görevine devam etmektedir. İlk kez Mahalle Meclisi oluşturması ve komisyonlar bazında çalışmalarını sağlaması ile dikkat çekti. Açık Kütüphane, Her Çocuğa Bir Oyuncak, Bisiklet Değişimi, Kardeş Aile, Kadınlar Bilgilendirme, Kadına Karşı Şiddetin önlenmesi gibi değişik pek çok sosyal projenin uygulamasını sağladı.
 
Sosyal Gelişim Enstitüsü’nün (SOSGED) 2012 yılı “Yaşama Dokunanlar” yılın muhtarı ödülünü almıştır.
 
Kadıköy Kent Konseyi Kadın Meclisi ve yürütme kurulunda görev yapmıştır. ÇYDD ve KADER Kadıköy üyesidir. ADD Kadıköy Denetim Kurulu Başkanıdır. İstanbul Anadolu Muhtarlar Derneği yönetim kurulu üyesi, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Kadın Muhtarlar Başkanı ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu delegesidir.
 
Geri