GENEL KURUL

Kadıköy Kent Konseyi 17 Aralık Seçimli Genel Kurulda Oy Kullanacaklar Listesi
1. KADIKÖY KAYMAKAMLIĞI TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
2. KADIKÖY BELEDİYESİ  KÜBRA KÜÇÜKERDEN KOÇAN
KADIKÖY KAYMAKAMLIĞI TARAFINDAN BELİRLENEN MÜDÜRLÜKLER
3 KADIKÖY EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
4 KADIKÖY  MÜFTÜLÜĞÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
5 KADIKÖY  TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
6 KADIKÖY İLÇE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
7 KADIKÖY GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
8 KADIKÖY KAYMAKAMLIĞI TAPU MÜDÜRLÜĞÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
9 KADIKÖY MAL MÜDÜRLÜĞÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
10 KADIKÖY MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
11 KADIKÖY NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
12 KADIKÖY SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
MUHTARLIKLAR
13 ACIBADEM MAH. MUHTARI  ERSOY UĞUR
14 BOSTANCI MAHALLESİ MUHTARI  YENER COŞKUN
15 CADDEBOSTAN MAHALLESİ  MUHTARI MEHMET ŞİNASİ ŞİŞMANOĞLU
16 CAFERAĞA MAHALLESİ  MUHTARI  ZEYNEP AYMAN
17 DUMLUPINAR MAHALLESİ MUHTARI AHMET GEDİZ
18 EĞİTİM MAHALLESİ MUHTARI SABAHATTİN GÜVEN
19 ERENKÖY MAHALLESİ  MUHTARI NECLA CEBESOY ALPÜSTÜN
20 FENERBAHÇE MAHALLESİ MUHTARI  SERAP ALP BİLİR
21 FENERYOLU MAHALLESİ MUHTARI İBRAHİM AKTAŞ
22 GÖZTEPE MAHALLESİ MUHTARI  BAYRAM UYSAL
23 FİKİRTEPE MAHALLESİ  MUHTARI HALİL ERDOĞAN
24 HASANPAŞA MAHALLESİ MUHTARI ALİ EKŞİ 
25 KOŞUYOLU MAHALLESİ MUHTARI TAŞKIN TUNA
26 KOZYATAĞI MAHALLESİ  MUHTARI PELİN Ş EN
27 MERDİVENKÖY MAHALLESİ MUHTARI NAZAN GÜRKAN
28 ONDOKUZ  MAYIS MAHALLESİ MUHTARI SONER ARAFAL
29 OSMANAĞA MAH. MUHTARI  SERAP TUNCER
30 RASİMPAŞA MAHALLESİ MUHTARI  OKAN ALLUŞOĞLU
31 SUADİYE MAHALLESİ MUHTARI  EMEL PERK
32 SAHRAYICEDİT  MAHALLESİ MUHTARI SEVAL ÖZKAN
33 ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ MUHTARI HARİKA DEVECİOĞLU
SİYASİ PARTİLER
34 AK PARTİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI İNCİ AKBULAK
35 CUMHURİYET HALK PARTİSİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI TURANAY GELİRLİ
36 DEMOKRATİK SOL PARTİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
37 HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
38 HALKLARIN TÜRKİYE KOMİNİST PARTİSİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI OZAN ARSLAN
39 KADIN PARTİSİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI NESİL ÖZEN
40 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTISI KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
41 ÖDP KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI  CAVİT LOKUMCU
42 TÜRKİYE SOSYALİST İŞÇİ PARTİSİKADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI MEHMET SÜMBÜL
43 YEŞİL SOL GELECEK PARTİSİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI NURETTİN KÖRG
ÜNİVERSİTELER
44 DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ NAZAN ERKMEN
45 MARMARA ÜNİVERSİTESİ ESRA YÜKSEL ACI
KAMU NİTELİĞİNDEKİ MESLEK KURULUŞLARI
46 İSTANBUL BAROSU İSMAİL ALTAY
47 TMMOB ELEKTİRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BERKER ÖZAĞAÇ
48 TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI TEMSİLCİSİ NURAY GÜNGÖROĞLU
49 TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI ADEM ERCAN
50 TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI YAVUZ TANRISEVER
51 TMMOB KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
52 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
53 TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI İBRAHİM ZAFER
54 TMMOB MİMARLAR ODASI KADIKÖY SALTUK YÜCEER
55 TMMOB PEYZAJ MİMARLAR ODASI TEMSİLCİSİ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
56 TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI AHMET KIVANÇ KUTLUCA
57 TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI  HASAN MURAT KAPIKIRAN
58 İSTANBUL SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI MURAT DÜZGÜN
59 İSTANBUL ŞÖFÖRLER ESNAF ODASI NURETTİN GÜLTEKİN
60 İSTANBUL TABİP ODASI MUSTAFA SÜLKÜ
61 İSTANBUL DİŞ HEKİMLERİ ODASI HASAN GÜRSES
SENDİKALAR
62 BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI SÜLEYMAN İLERİ
63 BİRLEŞİK TAŞIMACILIK ÇALIŞANLARI SENDİKASI ERSİN ALBUZ
64 DEV TURİZM İŞ SENDİKASI TEMSİLCİSİ SALİH KARAKOÇ
65 DİSK/GENEL İŞ TEMSİLCİSİ BANU AŞÇI
66 EĞİTİM SEN 2 NOLU ŞUBE TEMSİLCİSİ ZAFER ARSLANTÜRK
67 EMEKLİLER DAYANIŞMA SENDİKASI BİLAL KARA
68 KESK TEMSİLCİSİ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
69 KESK TÜM- BEL -SEN MEHMET HANİFİ SAĞLAM
70 SAĞLIK EMEKÇELERİ SENDİKASI ERDAL GÜZEL
71 YAPI - YOL SENDİKASI TEMSİLCİSİ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
NOTERLER
72 1.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
73 2.NOTER  TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
74 3.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
75 4.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
76 5.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
77 6.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
78 9.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
79 10.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
80 12.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
81 13.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
82 17.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
83 19.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
84 26.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
85 27.NOTER TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
İLGİLİ VAKIF VE DERNEKLER
86 ACIBADEM DAYANIŞMA DERNEĞİ AYDIN ERDEMİR
87 ADLİ BİLİRKİŞİLER DERNEĞİ CELAL KANSU
88 ALTERNATİF TÜTÜN MAMÜLLERİ ÜRETİCİLERİ VE İTHALATÇILARI DERNEĞİ NURETTİN SOYDAN MUTLU
89 ANADOLU SAMSUN DERNEKLER FEDERASYONU  MEHMET COŞKUN KARAKAŞ
90 ANADOLU YAKASI İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ HAKAN ŞİŞİK
  ALTERNATİF TÜTÜN MAMÜLLERİ ÜRETİCİLERİ VE İTHALATÇILARI DERNEĞİ  
91 ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ KADIKÖY ŞUBESİ ÖZDEN KARAMAN
92 AVRASYA ŞİZOFRENİ DERNEĞİ MUSTAFA ALPER
93 BİRLEŞİK HAZİRAN HAREKETİ DERNEĞİ ÜZEYİR ULUDAĞ
94 BÜYÜK KULÜP DERNEĞİ MAHMUT TANYOL
95 CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİ ŞARA YAZICI
96 ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ FİLİZ ÖNAY
97 DEMİRKAPI KÖY İŞADAMLARI DAYANIŞMA DERNEĞİ AYDIN DEMİR
98 DOĞA İLE BARIŞ DERNEĞİ H.AYLA AYDIN DOYUM
99 DÜNYA JUDOCULAR DERNEĞİ  NURETTİN OLGUN
100 DÜZİÇİLİLER KARACAOĞLAN KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ALİ ÖZYALÇIN
101 EKŞİ OĞLU VAKFI İSMAİL EKŞİ
102 FENERBAHÇE KULÜBÜ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
103 FENERBAHÇE LİONS KULUBÜ DERNEĞİ SÜLEYMAN AKAY
104 FENERBAHÇE LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİ ERDOĞAN KARAMAN
105 FENERBAHÇELİLER TARAFTAR DERNEĞİ AYHAN KAÇAR
106 FENERYOLU SPOR KULÜBÜ İHSAN YADİGAR
107 GALATASARAY SPOR KULÜBÜ  YÜCEL ABANOZOĞLU
108 GENÇ LİDERLER VE GİRİŞİMCİLER DERNEĞİ KADIKÖY ŞUBESİ GÜLİN KAYSERİLİ
109 GÜNEŞLİK KÖYÜ İLE MEZRELERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BİRSEN TAŞ
110 GÖZTEPE HİLAL SPOR KULÜBÜ BAKİ NEDİM BALTACI
111 HASANPAŞA SPOR KULÜBÜ BURHAN TAN
112 HAYATA DESTEK DERNEĞİ SEZEN YALÇIN
113 HEMŞİNLİLER DERNEĞİ  ASİYE KOBAL YAVUZ
114 HERKES İÇİN MİMARLIK DERNEĞİ MEHMET SARPER TAKKECİ
115 İNSANCA  YAŞAM KADIN ÇEVRE KÜLTÜR VE İŞLETME KOOPERATİFİ S.SERAP ÖREN
116 İNŞAAT ve KADIN DERNEĞİ PINAR ŞEN
117 İSTANBUL AHDE VEFA DERNEĞİ YILDIZ KAYA
118 İSTANBUL ALTNOKTA KÖRLER DERNEĞİ HASAN GÜNDAY
119 İSTANBUL ERZURUMLULAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA VAKFI ASUMAN TORAMAN ERMURAT
120 İSTANBUL GÖRMEYENLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ FATİH KARADAYI
121 İSTANBUL LEZBİYEN, GEY, BİSEKSÜEL, TRAVESTİ,TRANSSEKSÜEL, KADIN VE ERKEKLER ARASI DAYANIŞMA  DERNEĞİ ELİF AVCI
122 İSTANBUL TURİZM FOLKLOR DERNEĞİ ALİ SERDAROĞLU
123 İSTANBUL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI HÜSEYİN PERVİZ PUR
124 İSTANBUL YÜKSEK TİCARET VE MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADI İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ MEHMET SABRİ EVREN
125 İSTANBULLULAR SİVİL ORGANİZE SEMTLER ÇEVRE KÜLTÜR İŞLETME KOOPERATİFİ HÜLYA GÖKSEL
126 İSTİKLAL MADALYALILARI DERNEĞİ TAMER AKTUNA
127 İŞ BANKASI EMEKLİLERİ DERNEĞİ AHMET SALİH AKTAŞ
128 KADIKÖY ORDULULAR DERNEĞİ TEVFİK SERDAR KÖKSAL
129 KADIKÖY SİVASLILAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ARSLAN KAYA
130 KADIKÖY TARİHİ ÇARŞI DERNEĞİ ALİ EKBER GEÇGEL
131 KADIKÖY TÜRK OCAĞI A.ZAFER ARISOY
132 KADIN ADAYLARI DESTEKLEME DERNEĞİ KADIKÖY ŞUBESİ HACER KESKİN
133 KADIN CİNAYETLERİ DURDURACAĞIZ DERNEĞİ MELTEM FİGEN
134 KADINLARA HUKUKİ DESTEK MERKEZİ DERNEĞİ F.ÇİĞDEM AYDIN
135 KENT VE YAŞAM DERNEĞİ ÖNDER KANTARCI
136 KIĞI-KARAKOÇAN-ADAKLI-YAYLADERE- YEDİSU İLÇELERİ SOSYAL YRD.DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ AHMET TÜZÜN
137 KIRMIZI BİBER DERNEĞİ ESİN TEKBAŞ
138 KOZYATAĞI SPOR KULÜBÜ MESUT SERT
139 KÖRLERİ EĞİTİM VE KALKINDIRMA DERNEĞİ M.NURAN ÜZGÜL
140 MARMARA YELKEN KULUBÜ ADİLE SEMA IMSIK
141 MAHALLE DAYANIŞMA DERNEĞİ CEVHER BİLGİN
142 MEMLEKET SEVDALILARI DERNEĞİ NAMIK KEMAL ÇEBİ
143 MODA EĞLENCE YERLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ AYHAN ÇAKAS
144 MODA İLKOKULU MEZUNLARI DERNEĞİ SAİM İKİŞ
145 MODA SPOR KULÜBÜ  TANER TÜZÜN
146 MUĞLA İL VE İLÇELERİ KÜLTÜR VE TANITIM DERNEĞİ NESRİN KIRAL
147 ONUNCU KÖY DERNEĞİ SONGÜL DEMİREL
148 ORMANA KALKINMA VE YARDIMLAŞMA VAKFI AYLİN SARITAŞ
149 OR-MEN SİTESİ YARDIMLAŞMA VE ÇEVRESİ GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ M.ŞEVKİ ŞEKER
150 ORTAK YAŞAM VAKFI DÜRDANE ADIGÜZEL KILINÇ
151 PAMUK BANKLILAR DERNEĞİ OKAY TUNCAY
152 PEMBE HANIM KANSERLİ HASTALAR VE YAKINLARI İLE DAYANIŞMA DERNEĞİ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
153 REKREASYON DERNEĞİ Sevin Akış
154 RİZE/PAZARLILAR BİRLİĞİ DERNEĞİ ADNAN YANGIN
155 ROTARY 2420 BÖLGE FEDERASYONU TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
156 SALI VERME PARK KALSIN DERNEĞİ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
157 SEVGİ MAĞAZASI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ TAMER ANER
158 SOSYAL DEMOKRASİ DERNEĞİ NÜKET KARADENİZ
159 SOSYAL HAKLAR DERNEĞİ ÖZLEM BİLGİLİ
160 SOSYAL POLİTİKALAR CİNSİYET KİMLİĞİ VE CİNSEL YÖNELİM ÇALIŞMALARI DERNEĞİ NEYİR ZEREY
161 SAMURAİ BUDA SPOR KULÜBÜ A.BERKOL ÖKTEN
162 SUADİYE ROTARY KULÜBÜ DERNEĞİ TEMSİLCİ BİLDİRİMİ YOK OY KULLANAMAYACAK
163 ŞEHİT POLİS AİLELERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ EMİNE NURAN GÜNGÖR
164 TCDD EMEKLİLERİ SOSYAL YARDIM DERNEĞİ AKİF GÜZTOKLUSU
165 TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI CEYLAN TARHAN
166 TOPLUMSAL ARAŞTIRMALAR KÜLTÜR VE SANAT İÇİN VAKIF KADIKÖY ŞUBESİ BASRİ AKÇELİK
167 TÜKETİCİ BİLİNCİNİ GELİŞTİRME DERNEĞİ ENGİN AKYÜREK
168 TÜKETİCİ HUKUKU  DERNEĞİ NECMETTİN KESKİNER
169 TÜKETİCİ ÖRGÜTLERİ FEDERASYONU FUAT ENGİN
170 TÜKETİCİ SORUNLARI DERNEĞİ (TÜSODER) DENİZ ÖNER
171 TÜKETİCİYİ KORUMA DERNEĞİ ABUZAR KOÇAN
172 TÜM RADYO TELEVİZYON ÇALIŞANLARI VE EMEKLİLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ NEZİRE NEŞE BİLGİNER
173 TÜRK BALIKADAMLARI DERNEĞİ ALAADDİN ŞİMŞEK
174 TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ  MERYEM KÜÇÜK
175 TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DERNEĞİ PERİHAN TÜLÜCE
176 TÜRKİYE AVRUPA VAKFI NAZLI AVŞAROĞLU
177 TÜRKİYE ÇEVRE KORUMA ve YEŞİLLENDİRME KURUMU ASLIHAN DENİZ
178 TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ KADIKÖY ŞUBESİ KADRİ HAYATİ ERGÜRBÜZ
179 TÜRKİYE EMEKLİ ÖĞRETMENLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANLIĞI ERDOĞAN KADİR KARADENİZ
180 TÜRKİYE EMEKLİLERİ DERNEĞİ BAHRİ TAYFUN TOYDEMİR
181 TÜRKİYE GÖRME ENGELLİLERİ DERNEĞİ AHMET CANTÜRK
182 TÜRKİYE KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER SERBEST MESLEK MENSUPLARI VE YÖNETİCİLERİ VAKFI M.GIYASETTİN GÖRGÜN
183 ULUSLARARASI LİONS DERNEKLERİ 118-Y İSTANBUL ANADOLU YAKASI YÖNETİM ÇEVRESİ FEDERASYONU KAZASKER LİONS KULÜBÜ DERNEĞİ GÜLÇİN BEYDEMİR
184 ULUSLARARASI LİONS DERNEKLERİ 118-Y İSTANBUL ANADOLU YAKASI YÖNETİM ÇEVRESİ FEDERASYONU MODA LİONS KULÜBÜ DERNEĞİ MUZAFFER DEĞİRMENCİ
185 ULUSLARARASI LİONS DERNEKLERİ 118-Y İSTANBUL ANADOLU YAKASI YÖNETİM ÇEVRESİ FEDERASYONU SAHRAYICEDİD LİONS KULÜBÜ DERNEĞİ MÜNİRE NALAN AŞKIN
186 ULUSLARARASI LİONS DERNEKLERİ 118-Y YÖNETİM ÇEVRESİ FEDERASYONU  ÇETİN ÖNER
187 YAPI VE KREDİ BANKASI AŞ EMEKLİLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ KADIKÖY /ŞUBESİ TOLON ŞİMŞEK
188 YENİ ÇAĞDAŞ KADINLAR EĞİTİM, KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ MİNE KIRCALI
189 YERYÜZÜ DERNEĞİ HÜSEYİN VARIŞ
190 YILDIZBAKKAL AVCILAR DERNEĞİ NAZLI BİLGİN ARITAN
191 YUVA DERNEĞİ ERDEM VARDAR
192 YÜCEL KÜLTÜR VAKFI EVRİM AKBULUT
193 ZEKİ GÖKER KÜLTÜR MERKEZİ DERNEĞİ TÜNER TEKİN
KENT KONSEYİ MECLİS VE ÇALIŞMA GRUPLARI
194 KADIKÖY KENT KONSEYİ ESKİ  BAŞKANI KOREY GÖYMEN
195 KADIKÖY KENT KONSEYİ ESKİ  BAŞKANI M.NÜVİT ŞAHLIOĞLU
196 KADIKÖY KENT KONSEYİ ÇEVRE VE ALT YAPI ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ ESAT TEMİMHAN
197 KADIKÖY KENT KONSEYİ EĞİTİM, KÜLTÜR VE SANAT ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ AYSUN İLGEN
198 KADIKÖY KENT KONSEYİ HUKUK ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ HAYRİYE KURT
199 KADIKÖY KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ TEMSİLCİSİ YEŞİM KARTAL MENDERES
200 KADIKÖY KENT KONSEYİ KIDEMLİ MECLİSİ TEMSİLCİSİ IŞIL BEYAZITLI
201 KADIKÖY KENT KONSEYİ LEZBİYEN,GEY, BİSEKSÜEL, TRANS, İNTERSEKS (LGBTİ) MECLİSİ TEMSİLCİSİ GÖRKEM OKUDAN
202 KADIKÖY KENT KONSEYİ SAĞLIK ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ ASLI BAHADIR
203 KADIKÖY KENT KONSEYİ SOSYAL HİZMETLER VE KENT YOKSULLUĞU ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ ATAKAN ERÜLKEN
204 KADIKÖY KENT KONSEYİ TARİHİ KÜLTÜREL MİRAS VE KENT BELLEĞİ ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ CEMAL KÜÇÜKSEZER
205 KADIKÖY KENT KONSEYİ TÜKETİCİ ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ AHMET ÇAĞRITEKİNCİ


Geri